شرایط مشاوره تحصیلی

  1. تکمیل بخش های ضروری مشخص شده در فرم زیر الزامی است و در صورت عدم تکمیل فرم حضرتعالی با موفقیت ارسال نمی گردد.
  2. لطفا جهت مشاوره رایگان و ارزیابی دقیق شرایط حضرتعالی و ارایه بهترین پیشنهادات و توصیه های تحصیلی ، فرم زیر را بصورت دقیق تکمیل نمایید.
  3. در صورت درخواست مشاوره با گروه مشاورین کانادا ، با توجه به 12 ساعت اختلاف ساعت ایران با ونکوور کانادا ، ساعات مشاوره شب ها از 9 شب الی 5 بامداد به وقت ایران روزهای دوشنبه تا شنبه می باشد.
  4. در صورت انتخاب گروه مشاورین ایران ، در طی ساعات روز به شما ابتدا روی واتس آپ پیام خواهند داد و سپس با شما برای مشاوره تحصیلی تماس خواهند گرفت، لطفا واتس آپ خود را کنترل بفرمایید.
  5. در صورتیکه زمان خاصی برای مشاوره مورد نظر می باشد لطفا در بخش توضیحات در قسمت پایانی فرم اعلام فرمایید.
  6. روز و ساعت مشاوره از طریق ایمیل و واتس آپ به حضرتعالی اعلام خواهد گردید، لطفا ایمیل و شماره واتس آپ خود را دقیق بنویسید.
  7. با توجه باینکه مشاوره ما رایگان است، درخواست ها برای مشاوره بسیار زیاد است و معمولا وقت مشاوره 7-1 روز آینده تعیین می گردد.
  8. مشاوره تحصیلی از طریق تماس واتس آپ و زمان مشاوره 30 دقیقه می باشد.
  9. لطفا شماره واتس آپ مشاورین کانادا و یا مشاورین ایران (که متعاقبا اعلام می گردد) را در گوشی موبایل خود ذخیره نمایید. ” گروه مشاورین کانادا 17788462445+
  10. لطفا پس از تکمیل فرم مشاوره ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره واتس آپ 17788462445+ ، بنویسید و اعلام بفرمایید که فرم را تکمیل کرده اید، تا در اسرع وقت برای شما وقت مشاوره تعیین گردد.
با تشکر و کمال احترام CIS Group

 

Oops! We could not locate your form.

 

 

Menu